Званівське диво: синьо-біла «Батьківщина»

 

Званівське диво: синьо-біла «Батьківщина»
Раніше наша редакція вже публікувала матеріали щодо незрозумілих зв'язків кандидата на посаду голови Званівської ОТГ від ВО “Батьківщини” Софії Максименко з представниками перейменованої в “Опозиційний Блок” “Партії Регіонів”. Але тепер вже самі жителі новоствореної громади надсилають до редакції листи, де висловлюють подив з дивної передвиборчої кампанії кандидата від партії патріотичного спрямування.

Жителька села Званівка Наталія надіслала до редакції фотографію агітаційної листівки С.Максименко, яку її агітатори розповсюджують серед виборців.

 

При цьому, Наталія написала, що місцеві мешканці не можуть зрозуміти, чому С.Максименко, яка не є самовисуванцем, а балотується від ВО “Батьківщини”, так цурається своєї політичної сили? Ні однієї згадки про партію, ні партійного символу, жодного посилання... Соромиться? Гидує? Чи щось інше? А чи знає взагалі ВО “Батьківщина”, що від неї в Званівці є кандидат?

Ще більше, зі слів Наталії, дратує виборців те,  що саме в синьому та білому кольорах були абсолютно всі листівки “Партії Регіонів”, а пізніше “Оппоблоку”. Невже і агітаційну продукцію для С.Максименко виготовляли на типографіях цієї одіозної політсили, на яких крім білої та синьої фарб інших просто немає.

Як то кажуть, чим далі, тим цікавіше. В селах вже шуткують, що якщо так піде далі, то агітувати за Максименко може приїхати особисто “легітимний” Віктор Федорович. Хоча..., його може замінити й ідейний послідовник останнього - Євген Пластун, з яким Софа, як ми вже знаємо, вповні собі дружить.Создан 25 окт 2017