Ось і добігають кінця передвиборчі перегони у Званівській ОТГ

 

Ось і добігають кінця передвиборчі перегони у Званівській ОТГ
Ось і добігають кінця передвиборчі перегони у Званівській ОТГ, через добу наступить «день тиші», а через дві доби вже відбудеться безпосередньо волевиявлення місцевих жителів.

Багато чого було сказано про кандидатів на посаду голови ОТГ, кандидатів в депутати від різних політичних сил, але поза увагою залишились ті, хто ці перегони «створював», а точніше сказати спотворював. Кандидат від ВО «Батьківщина» Софія Максименко стала просто зіркою місцевих інтернет-ресурсів: то вона сміття викинула у річку, то грошей попросила у сепаратистів з Оппоблоку, то набрала до свого табору організаторів «референдуму» 2014 року… можна перелічувати й надалі її «здобутки», як кандидата на посаду голови громади, але є бажання розібратись звідки така невдала передвиборча кампанія.

На допомогу своєму кандидату ВО «Батьківщина» відрядила «кращих» зі своїх політтехнологів! Прізвища називати не буду, але Михайла, Геннадія, Ольгу та інших молодих та завзятих «професіоналів» вже за своїх приймає, мабуть, вся громада. Саме ці самородки радять, як діяти Софії, саме вони роблять їй «синьо-білі» агітки в стилі «Партії Регіонів», саме вони кандидату від ВО «Батьківщини» чомусь забороняють використовувати символіку та партійні бренди ВО «Батьківщини». Чи не дивні кроки для осіб, які отримують за свою важку працю 3 тисячі неукраїнських умовних одиниць (саме так – доларів) на кожного? То яка мета саме у них, як у представників ВО «Батьківщина»? Перемогти у виборах? Не схоже… Краще нічого не робити, ніж робити те, що зроблено ними. Отримати гроші? Можливо… Але навіщо тоді друкувати нікому непотрібної агітаційної продукції в таких обсягах, що навіть агітатори вже не знають що з нею робити та куди подіти? А може вся ця імітація бурхливої діяльності направлена на те, що б просто легше було списати всі ті «витрачені» на перемогу кандидата кошти, які за чутками з надійних джерел, складають більше 1,4 мільйонів гривень, отриманих з київської партійної каси? І саме для цього були відряджені «найкращі» та далеко не найдешевші спеціалісти до команди С.Максименко, яка навіть не здогадується, які величезні кошти були «вкладені» партією в її перемогу?

Ось такі вони, сучасні креативні політтехнологи…Создан 26 окт 2017