Пірати ХХІ століття

 

Пірати ХХІ століття
 

В Бахмутському районі Є.Пластун є фігурою відомою та досить одіозною. Мало що в районі відбувається без його відома, а то й безпосередньої участі. А те, як це відбувається, в більшості випадків викликає обурення місцевих мешканців.

Але виявляється, що Евген Пластун добре відомий і за межами очолюваного ним району. І знову ж таки не з найкращого боку. Інформація про черговий подвиг керманича байхмутського району надійшла від сусідів — жителів Краснолиманського району. Для сучасних горе-чиновників наше недосконале законодавство, нажаль, надає купу варіантів заробляти на своїх посадах, користуючись можливостями по різному трактувати норми законів. Але для такого бравого дуету чиновника та бізнесмена, як Євген та Юрій Пластуни, навіть розвиток власного бізнесу з використанням адміністративного ресурсу — не оптимальний шлях. Для цього треба гаяти час, міркувати, впроваджувати складні протиправні схеми... Навіщо? Мабуть зачерпнувши натхнення в сюжетах про сомалійських піратів, Євген та Юрій Пластуни вирішили, що і земельні питання можна вирішувати саме в такий спосіб. Вказані пірати ХХІ століття вирішили питання розширення власних земельних ділянок на диво простим способом — вони просто взяли та засіяли у Краснолиманському районі землі сільськогосподарського призначення навколо с.Шандриголове, на які ні в кого, як і в них самих, не було ніяких прав власності. Навіщо отримувати земельні ділянки довгий час у передбаченому законом порядку, навіщо укладати договори оренди землі, якщо є такий простий, хоч і незаконний, спосіб??? Придивились 400-500 гектарів “безхозних” земель, які перебувають у державній власності, приїхали засіяли, в кінці сезону зібрали врожай. Що може бути простіше та вигідніше?

Крім такої відвертої наглості, бентежить ще один факт: про це знають фермери Краснолиманського району, про це знають мешканці Краснолиманського району, але про це нічого невідомо адміністрації району і місцевій прокуратурі. Чи може відомо, й “договори з піратами” укладаються саме цими структурами, в усній формі, на дуже взаємовигідних умовах?

Так що, жителі Бахмутського району, не ви одні можете насолоджуватись талантами такого турботливого керівника. Його “любові” хватає й на сусідні райони... Создан 20 ноя 2017