Талановита людина - талановита у всьому

 

Талановита людина - талановита у всьому
         Численні інтелектуальні здобутки сучасного Остапа Бендера - керівника Бахмутської районної ради Є.Пластуна - щодо тисячі та одного способу заробити грошей на земельних питаннях не вичерпують його талантів... Будучи одноосібним керівником районної ради, він досить вміло використовує свій вплив на депутатів для “правильного” розподілу бюджетних коштів району та вмілого їх освоєння.

            Для жителів району давно вже не секрет, що м.Сіверськ та його керівництво є “феодальною вотчиною” Є.Пластуна, й саме тому при вирішенні питання виділення 2,6 мільйонів гривень на ремонт доріг, куди їх виділити питання не стояло. Здається, чому би й ні? Будуть у мешканців Сіверська відремонтовані дороги — що ж тут поганого? Відповідь на питання можуть дати самі мешканці Сіверська. Доріг як не було, так і досі немає. На якусь частину вказаної досить значної суми було закуплено асфальт, а ось витратити іншу частину коштів  (хочемо зазначити, що ця інша частина є більшою) на оплату з робіт по його укладанню — Пластун та компанія не спромоглись. Бо що ж тоді собі в кишеню покласти, якщо все витрачено? Ось і займаються укладанням асфальту (назвати вказані роботи ремонтом доріг язик не повертається) якісь дядя Петя та дядя Вася, закидаючи лопатою в яму асфальт, та браво притоптуючи їх своїми чоботами. Сіверчани, дивлячись на це похабство, тільки понизують плечами, розуміючи, що результати такого ремонту не те, що зиму не переживуть, а до снігу не протримаються. Мабуть Є.Пластун настільки впевнений у своїх позиціях у Сіверській ОТГ, які забезпечують йому місцеві керманичи, що не бачить необхідності робити для місцевих мешканців дійсно добрі справи, а просто в черговий раз використовує їх для власного збагачення.

        Хто хоче сказати, що це наклеп — ласкаво просимо до м.Сіверськ. Оцініть на власні очі якість покладеного лопатою на сніг та воду асфальту. Поспілкуйтесь з місцевими. А потім робіть висновки та задайтесь питанням — чи так виглядають нібито витрачені на потреби громади 2,6 мільйони гривень.

 Создан 02 дек 2017