Дайте, дайте... Самому не вистачає!

 

Дайте, дайте... Самому не вистачає!
 

 

     Протягом осені, до керівника Бахмутської районної ради Євгена Пластуна неодноразово звертались представники місцевого підрозділу ДСНС України, з проханням виділити кошти з районного бюджету для придбання спеціалізованого автомобілю підвищеної прохідності Міцубіші Л-200, використовуючи який, у них була б змога оперативно надавати допомогу громадянам в умовах бездоріжжя та снігових заметів взимку. На чому вивозити людей, які потрапили у біду у віддалених селах чи в хуртовину на дорозі, якщо у МНСників в наявності лише старенька техніка?

     І просили надати не повну суму, а лише її половину, так як іншу половину погодилась оплатити міська рада. Але Євген Пластун технічно відмовив МНС, сховавшись за – «…депутати так вирішили!». Хоча всі в районі знають, що депутати райради голосують так, як вирішить «Женя».

Чому ж так сталося?

     А тому, що не до добрих справ зараз голові районної ради. Йому самому саме зараз потрібен новий позашляховик, то чому треба віддавати гроші із бюджету району, який для нього ніби свій, «чужим». А навіщо йому новий позашляховик? Про це красномовно розповідає народна творчість, яку хтось щедро розповсюдив по місту Бахмут, а можливо й по всьому Бахмутському

районі.

      Як то кажуть, «у вузькому колі вже широко відомо», що брат Жені – Юрій Пластун у п’яному угарі повністю розбив Женін новенький позашляховик – «Тойоту Лендкрузер 200», при цьому у ДТП ще й постраждали прості робітники тролейбусного парку. Вдумайтесь – ця особиста Женіна іграшка коштує 2 200 000 (!) гривень, а рятувальники просили для автомобіля, вкрай потрібного для громади, лише 400 000 гривень.

      Так що для себе, рідного, у Євгена Пластуна кошти є, а для потреб громади – немає.

     А тепер, увага, питання - звідки у Жені є кошти на таку дорогу машину, якщо в декларації у нього дохід – як у вчителя?

 Создан 11 дек 2017