«Рейдерство» від голови Бахмутської районної ради

 

«Рейдерство» від голови Бахмутської районної ради
Цього тижня в поле зору правоохоронних органів Бахмутського району знову потрапило сумно відоме сільсько-господарське підприємство «Максимус-1». Нагадаємо, що фактичним власником є глава Бахмутської районної ради Пластун Євген Юрійович.

Наскільки стало відомо, на адресу правоохоронних органів надійшло звернення стосовно самовільного захоплення земельної ділянки, що знаходиться в с. Серебрянка Бахмутського району, з боку невстановлених осіб. 

Правоохоронцями в ході відпрацювання повідомлення було здійснено виїзд за місцем розташування земельної ділянки. На момент приїзду на полі жваво проходило збирання врожаю соняшника.

Під час бесіди з особою, яка представилась як головний інженер ФГ «Максимус-1», останній повідомив, що техніка, залучена до збирання урожаю належить вищевказаному господарству та вони мають всі необхідні  та правові документи на вказану земельну ділянку. Як виявиться пізніше, ця техніка вже фігурувала в причетності до збирання врожаю на «рейдерсько» захоплених ділянках вказаним господарством, але під тиском Є.Пластуна була повернута їм Донецьким апеляційним судом.   

Однак, будь-яких документів представниками ФГ «Максимус-1», крім усних пояснень та завірянь у своїй правоті,  правоохоронцям надано не було.

Ми пересвідчились, що згідно публічної кадастрової карти обробляєма ФГ «Максимус-1» земельна ділянка знаходиться у державній власності, а це близько 70 гектарів плодючої землі.

Правоохоронцями було затримано виявлену на полі техніку та передано на відповідальне зберігання.

Найближчим часом повинно відбутись засідання суду, під час якого представники правоохоронців будуть вимагати накласти арешт на «знаряддя» злочину (техніку фермерського господарства) та залишившийся на «рейдерсько» захопленій ділянці соняшник. Однак, все як завжди залежатиме від нашого Артемівського суду, його неупередженості та незалежності від представників правоохоронних органів та місцевої влади, які покривають Є.Пластуна.

На даний же час, правоохоронцями відкрито чергове кримінальне провадження стосовно посадових осіб ФГ «Максимус-1» та близького оточення нашого голови райради Є.Пластуна за ч.1 ст. 197-1 КК України.

Нагадаємо, що протягом 2019 року ФГ «Максимус-1» вже фігурувало в ряді «рейдерських» захоплень земельних ділянок на території Бахмутського району, зокрема, 25 га на території Званівської ОТГ (Бахмутський район). Кримінальне провадження за вказаним фактом триває.

Звертаємось до представників судових органів, будь-ласка на цей раз прийміть законне рішення, не повертайте знаряддя вчинення кримінального правопорушення злочинцям»! Не будьте причетні до «рейдерства» власності держави – власності Народу України!Создан 30 окт 2019