«Брати корупціонери»

 

«Брати корупціонери»
Знову корупція і знову від братів Пластунів. У Бахмутському районі вказане прізвище вже стало ототожненням корупції, «рейдерством», підкупом співробітників правоохоронних та судових органів.

На скільки стало відомо, правоохоронцями на початку року було підготовлено матеріали для складання протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за фактом порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані депутатом Соледарської міської ради Пластуном Юрієм Юрійовичем.

Так, у 2016 році були розпочаті повноваження депутатів Соледарської міської ради об’єднаної територіальної громади, зокрема, Пластуна Ю.Ю. З цього часу Пластун Ю.Ю. став суб’єктом на якого поширюється дія цього Закону «Про запобігання корупції» як депутата місцевої ради, та є відповідальним за вчинення корупційних правопорушень.

Відповідно до ч. 2 ст. 52 ЗУ «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

         Однак, Пластун Ю.Ю. будучи депутатом Соледарської міської ради відповідно до договору міни земельних ділянок набув право власності на 36 земельних ділянок на території Бахмутського району Донецької області на загальну суму понад 4 млн. грн.,  а повідомити компетентні органи забув.

Ось такі у нас депутати, не проходять медичні огляди та забувають, на що витратили «чесно» зароблені грошенятка.

В цьому питанні намагається розібратися Артемівський міськрайонним суд. З цією метою намагаючись близько пів року запросити на засідання Ю.Пластуна. Але останній, ігнорує запрошення феміди.

На 5 листопада суд призначив чергове побачення Ю.Пластуну. Однак, бувалий корупціонер навряд чи відкликнеться на пропозицію.

Скільки ще, феміда буде терпіти до себе таке ставлення? Чи є  в неї самоповага? На ці питання найближчим часом і отримаємо відповіді. Далі буде.Создан 04 ноя 2019